Colortrac SmartLF

Colortrac SmartLF to wysokiej jakości kolorowy skaner umożliwiający skanowanie dokumentów o szerokości 40'' (101.6 cm) i nieograniczonej długości. Skaner pracuje w 3 trybach: kolorowym (24 bit), skali szarości (8 bit) oraz czarno-białym (1 bit). Urządzenie skanuje w rozdzielczości optycznej 600 dpi a interpolowanej nawet 3600 dpi. Prędkość jaką osiąga skaner, wynosi 15,6 m2/min w trybie szarości i 5,2 m2/min w trybie kolorowym. Tak szybkie skanowanie nie ma wpływu na dokładność, kształtuje się ona na poziomie najbardziej zaawansowanych skanerów /- 0,1% ( /- piksel). 

SmartLF jest wyposażony w wyświetlacz LCD pełniący rolę panelu kontrolnego. Interface umożliwia skanowanie m.in. do pliku lub kopii (bezpośrednio na ploter!) za pomocą jednego kliknięcia. Dołączone bogate oprogramowanie obsługuje formaty: WIA, TIFF, JPEG, PDF. Urządzanie podłączamy do komputera za pomocą złącza USB2 lub kabla sieciowego. 

Ten nowoczesny technologicznie skaner jest bardzo user-friendly. Oprócz właściwości, które już wymieniono, dochodzi instalacja plug & play, proste czyszczenie, natychmiastowa gotowość do pracy po włączeniu, autokalibracja.